Велопробіг, вогнище, віночки на воді: у Боровій відзначили свято Івана Купала

Святкування Івана Купала розпочалося у Боровій ввечері 6 липня з велопробігу за маршрутом Борова – Підлиман. 76 учасників-велосипедистів з легкістю здолали відстань від фізкультурно-оздоровчого комплексу до пляжу бази відпочинку «Голуба волна».

У велопробігу взяли участь люди різного віку і навіть цілі родини у повному складі. Наймолодшому учаснику виявилося 2 роки, найстаршому – 78. Задля забезпечення безпеки руху протягом усього шляху колону велосипедистів супроводжували працівники поліції.

На березі водосховища ініціатори свята організували широку святкову програму під назвою «Цвіт папороті»: командні змагання, конкурси, ігри, вікторини з обовʼязковим нагородженням, призами і пригощаннями. Пригощали польовою кашею та безалкогольними напоями від спонсорів, які забажали залишитися невідомими.

На сцені, встановленій прямо на березі, виступили творчі колективи с.Підлиман. Не давав сумувати присутнім і запальний ді-джей з не менш запальною та енергійною музикою.

Ну і яке ж свято Івана Купала без традиційного вогнища та пускання на воду дівочих віночків? Тож саме так все і було: всіх традицій дотрималися, звичаї відтворили, заряд купальської енергії отримали.

А організували і провели свято прості борівчани, звичайні громадяни з власної ініціативи, з допомогою спонсорів та за сприяння Підлиманського сільського голови.

Фото: Валерія Гонтар.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх