Ветеранів Борівщини привітали з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у День пам’яті та примирення, ветеранів Борівщини привітали голова Борівської районної ради Олена Клименко та депутат райради Віталій Кіян.   

Забути подвиг ветеранів просто неможливо. На жаль, з кожним роком учасників бойових дій Другої світової війни стає все менше. Люди, які виборювали мир на нашій землі і, без перебільшення, на всій планеті, поступово відходять і вічність, залишаючи нам у спадок пам’ять, цей світ і відповідальність за майбутнє.

Наразі у Борівському районі проживає п’ять ветеранів Другої світової:

Валентин Васильович Павлов

Валентин Васильович Павлов, смт Борова, 1923 року народження;

Анастасія Миколаївна Лень, с. Піски-Радьківські, 1921 року народження;

Іван Степанович Гончаров

Іван Степанович Гончаров, с. Піски-Радьківські, 1926 року народження;

Олексій Пилипович Николенко

Олексій Пилипович Николенко, с. Копанки, 1926 року народження;

Ганна Олександрівна Полтавцева

Ганна Олександрівна Полтавцева, с. Шийківка, 1925 року народження.

Кожного ветерана Олена Клименко та Віталій Кіян відвідали сьогодні особисто. Привітали зі святом, вручили подарунки, подякували за героїчний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, побажали здоров’я, довголіття, миру, благополуччя.

Прикметно, що ветерани, незважаючи на свій поважний вік, радо зустрічали гостей. Впізнавали, щиро раділи зустрічі, гостинно запрошували до своїх осель, розпитували про стан справ, ділилися спогадами про ту страшну війну, дякували за допомогу і постійну підтримку, передавали вітання іншим ветеранам і громаді.

Спогади про війну Ганни Олександрівни Полтавцевої

На жаль, Анастасія Миколаївна Лень, яка наступного року має святкувати свій сторічний ювілей, за станом здоров’я не змогла особисто поспілкуватися з делегацією.  Вітання і подарунки для неї передали через дружину похресника, Ольгу Іванівну Трубчанінову, яка доглядає за жінкою і, разом з родиною, піклується про неї.

Вітання для Анастасії Миколаївни Лень

Наймасштабніша і найбезжальніша війна, яку бачило людство на планеті Земля, лягла тяжким спомином і на дітей війни. Багато з них пам’ятає гуркіт літаків і вибухи, майже кожен знає, що таке голод і чимало хто бачив обличчя своїх батьків тільки на фото.

Заступник голови «Борівської районної організації ветеранів України», ветеран праці Віктор Якович Віннік народився за шість місяців до вторгнення нацистських військ на територію Радянського Союзу, у складі якого тоді перебувала Україна. Війна забрала батька, тож Віктор зі своїм старшим братом залишилися напівсиротами, а їх мама – вдовою.

Щороку, 9 травня, під час мітингу пам’яті біля братської могили, Віктор Якович від імені дітей війни вітає борівчан з перемогою над нацизмом у Другій світовій війні.  Чоловік ділиться спогадами про ті страшні роки, своє безрадісне, напівголодне дитинство і завжди наголошує на тому, як важливо цінувати мир і виборювати його на своїй землі.

У Віктора Яковича Вінніка

Цьогоріч, через карантинні заходи у зв’язку з загрозою коронавірусу, мітинг не відбудеться. Тож Олена Клименко та Віталій Кіян привітали Віктора Вінніка особисто.

Щирі вітання ветеранам, дітям війни та усім громадянам України у День перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Ми дякуємо тим, хто сьогодні, повторюючи подвиг своїх дідусів і бабусь, боронить незалежність нашої держави на сході України.

Миру в кожен дім! І перемоги! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце.

Бажаємо всім здоров’я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх