Відкриття майданчика для неформального спілкування у Боровій пройшло успішно

Учора відбулася презентація  майданчика для неформального спілкування «Піраміда». На захід, анонсований в інтернеті, прийшло близько сотні борівчан. В основному це сімї з дітьми.

Представниця Борівської РГО Валерія Гонтар розповіла присутнім про проект, плани та перспективи розвитку. Партнер проекту і співорганізатор заходу, журналіст Віталій Колеснік запросив присутніх до співпраці і запропонував надавати свої пропозиції та ідеї щодо подальшої роботи майданчика, а також порадував глядачів відеороликом з видами Борівщини знятими на квадрокоптер.

Далі, як і планувалося, глядачам було запропоновано переглянути мультфільм. Усі лавки були зайняті дітьми, дорослі оточили майданчик по периметру. Перегляд тривав майже дві години, і до кінця мультфільму глядачів не меншало.

Можна з упевненістю сказати, що відкриття майданчика для неформального спілкування у Боровій пройшло успішно. Велика кількість людей, які прийшли на презентацію, свідчить про те, що нашій громаді це дійсно потрібно. Приємно усвідомлювати й той факт, що  місцева влада це також розуміє і готова працювати в даному напрямку разом з громадою. І райдержадміністрація, і селищна рада повністю підтримали ініціативу громадської організації щодо створення такого майданчика і надали необхідну допомогу: було підвезено лавки, проведено електроенергію, надано проектор та екран. І це зайвий раз свідчить – наша сила в єдності. Справа, над якою працюють разом і влада і громада, об’єднуючи зусилля, просто приречена на успіх!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх