Відлуння свят: у Першотравневому відзначили 30-річчя Незалежності України, 111-й день народження селища та 55-річчя сільського будинку культури

Святкові заходи у Першотравневому відбулися 22 серпня.  Тут святкували одразу три свята: 30-річчя Незалежності України, 111 років селища та 55-річчя Першотравневого сільського будинку культури.

Святкування видалося особливо урочистим, оскільки відбувалося біля нещодавно поремонтованого будинку культури, якому цьогоріч виповнилося 55 років. Творчі працівники та аматори Борівського палацу культури завітали на свято у Першотравневе з великою концертною програмою. Місцеві артисти також порадували присутніх своєю творчістю.

Учасників і гостей свята привітали Борівський селищний голова Олександр Тертишний, староста Наталія Долбін, депутат селищної ради, голова благодійного фонду «Тамара» Майя Головченко. Вони подякували людям за самовіддану працю та побажали усім здоров’я, миру і процвітання.

Селищний голова вручив почесні нагороди.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток громади ювілейною медаллю від Борівської селищної ради «Знак народної пошани «30 років Незалежності України» нагороджено Віру Рєпку, яка раніше очолювала спілку підприємців Борівщини, працювала на посаді сільського голови, а наразі вже на пенсії.

Почесні Подяки Борівської селищної ради отримали Леонід Куліш – пенсіонер, екс-директор Першотравневої школи і колишній очільник районного відділу освіти та Іван Гриценко – працівник агрофірми «Світанок».

Майя Головченко з нагоди свята передала Першотравневому СБК цінний подарунок – мікрофон.

Наталія Долбін також привітала односельців подарунками. Були відзначені учасники АТО, воїни-афганці, ліквідатори аварії на ЧАЕС. Традиційно привітали найстаршого і наймолодшого жителів селища, іменинників, яким пощастило святкувати цими днями з Україною ювілейні 30 років, подружжя, яке разом вже 30 років та 50-річних ювілярів.

Разом з ведучою свята Олександрою Таранець, яка виросла у селищі Першотравневе і почала свій творчий шлях саме у Першотравневому СБК, гості згадували історію селища та будинку культури, здобутки творчих колективів та успіхи талановитих односельців, внесок земляків у розбудову селища та його розвиток. Частина, присвячена 55-річчю будинку культури, видалася особливо зворушливою. Ведуча, через теплі спогади і добрі слова, змогла передати весь спектр емоцій і глибоких переживань, пов’язаних з ними.

Згадали вокальні колективи «Квінта», «Нет проблем», «Черемушки», тріо братів Шведченків – Андрія, Олександра та Анатолія. Дякували художньому керівникові, акомпаніатору, вчителю і наставнику Степану Драбчуку. Присвятили творчі номери ветеранам галузі культури. Особливі слова вдячності звучали на адресу Галини Шведченко, яка понад 30 років свого життя присвятила роботі у Першотравневому СБК, більшість з яких на посаді директора.

Не оминули увагою і інших жителів, без яких неможливо уявити життя селища: освітян, медиків, працівників сільського господарства, підприємців та керівників сільгосппідприємств.

За фінансову підтримку у проведенні свят, які відбуваються в селищі, дякували Богдану і Майї Головченкам,  Миколі і Сергію Кириченкам, Сергію Остапенку, Вірі Рєпці, Вірі Гошовець, Володимиру Шматьку, Юрію Сосновику, Гайку Нерсісяну, Генадію Жирову.

Протягом усього свята на майдані біля Будинку культури працювали фотозони та виставка робіт народних умільців. Було організоване частування смаколиками, проводилися різноманітні конкурси, дискотека. Офіційна частина святкової програми завершилась святковим феєрверком.  Та ще довго у центрі селища лунала музика, було людно і гамірно – Першотравневе святкувало.

Оксана Дудник

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх