ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

5 грудня людство відзначає Міжнародний день волонтера.

Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України» вітає усіх, хто добровільно і безоплатно віддає свій вільний час, сили, енергію, ресурси задля покращення життя тих, хто цього найбільше потребує, задля розвитку громад та наближення перемоги нашої держави у неоголошеній війні з сусідом-агресором.

Окремі слова вітання висловлюємо нашим колегам – волонтерам філії Суспільної Служби Канади  міста Торонто. Ваша постійна підтримка і допомога надає нам сил і натхнення рухатись далі, примножувати добро на землі, дарує віру у людство і день прийдешній.

Волонтерська праця нелегка, не завжди вдячна і не всім зрозуміла, адже ми віддаємо те, що маємо, нічого не вимагаючи взамін. Кожен волонтер пропускає через себе усі проблеми і негаразди суспільства, сприймає загальні інтереси і загрози як свої власні і тому не може залишатися осторонь у критичних ситуаціях.

Великою мірою саме завдяки волонтерам нашій країні вдалося зупинити навалу агресора у 2014 році, зберегти незалежність, відновити армію і продовжувати боротьбу за свою свободу та демократичні цінності, яка триває й зараз.  Тисячі знедолених, що залишилися без даху над головою, отримали і продовжують отримувати допомогу і підтримку від волонтерських організацій.

Волонтери – це люди з надвеликим серцем, щирою душею і щедрою вдачею.

У цей день ми бажаємо кожному з вас невичерпної енергії, міцного здоровʼя, щирого кохання, радісних зустрічей, вірних друзів поруч, успіхів у всіх справах і починаннях, вдячності від людей.

Нехай кожен новий день надає вам докази того, що ваші зусилля немарні і зерно добра, яке ви так щедро сієте, має не менш щедрі сходи.

Сонця, тепла, гарних новин, перемоги!

Зі святом, друзі!

Слава Україні!

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх