Як голосували у Борівському районі: аналіз результатів

У Борівському районі з 13 622 виборців участь у голосуванні 21 липня взяли 6 822 особи. Тобто активність виборців на Борівщині склала 50,08 %.

Серед усіх політичних сил, які цього разу боролися за місця у парламенті, найбільшу підтримку борівчан отримали дві партії – «Слуга народу» і «Опозиційна платформа – за життя».

Так, свій голос за «Слугу Народу» віддали 2910 чоловік – 42,66% тих, хто прийшов на виборчі дільниці у Борівському районі.

«Опозиційна платформа – за життя» отримала 2029 голосів – 29,74%.

За ними з великим відривом йдуть:

«Опозиційний блок» – 392 голоси (5,75%);

«Європейська Солідарність» – 268 голосів (3,93%);

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 249 голосів (3,65%);

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 205 голосів (3%);

«Партія Шарія» – 151 голос (2,21%);

«Голос» – 135 голосів (1,98%);

«Сила і честь» – 121 голос (1,77%);

«Українська стратегія Гройсмана» – 81 голос (1,19%).

Жодна з інших партій не набрала у Борівському районі навіть 1% голосів.

Крім того, 63 бюлетені визнані недійсними. Найбільша кількість недійсних бюлетенів (25) виявлена на виборчій дільниці, яка знаходилася в приміщенні адміністрації рибгоспу у с.Піски-Радьківські.

На різних виборчих дільницях у районі голоси за партії розподілились по-різному.

Так у Боровій, Шийківці, Богуславці, Бахтині, Першотравневому, Підвисокому, Чернещині політична партія «Слуга Народу» отримала більш значну перевагу над «Опозиційною платформою – за життя», ніж у інших селах району. Подекуди різниця становить понад 25%.

У той же час у Маліївці, Нижчому Солоному, Калиновому і на одній з дільниць у селі Піски-Радьківські більшість голосів виборці віддали за проросійську політичну партію “Опозиційна платформа – за життя”. Особливо відзначилася Маліївка: 42,85% за ОПЗЖ і 28,67% за «Слугу Народу». Доречі, це найвищий відсоток підтримки партії “Опозиційна платформа – за життя» по району.

На третьому місці

У Боровій, Новоплатонівці, Калиновому і Чернещині на третє місце вийшла «Європейська Солідарність». Найвищий рівень підтримки ЄС отримала у Калиновому – 13,8%.

У Шийківці і Загризовому – «Радикальна партія Олега Ляшка». За цю політичну силу виборці тут віддали 7,25% і 8,06% відповідно.

Всі інші села вивели на третє місце по району партію «Опозиційний блок». Найбільший відсоток ця політична сила отримала у Маліївці – 17,14%, у той час як середній показник по району – 5,75%.

Оксана Дудник за даними ЦВК.

 

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх