ЯК МАЛЕНЬКІ БОРІВЧАНИ ВЕЛИКУ СТОЛИЦЮ ПІДКОРЮВАЛИ

Сергій Шевченко та Ангеліна Болгарська

Вихованці клубу спортивного бального танцю «Овація» Ангеліна Болгарська та Сергій Шевченко взяли участь у міжнародному турнірі з бальних танців у Києві.

Міжнародні змагання під назвою «STAR LIGHT 2019 “GRAND PRIX” CUP» відбулися в столиці нашої країни 9 лютого. На паркеті конгрес-холу «Космополіт» свою майстерність у виконанні спортивних бальних танців показали учасники з різних куточків світу. Суддівство здійснювали імениті члени журі з України, Польщі, Англії, Голландії,  Італії, Росії.

Ангеліна та Сергій змагалися у категорії «Ювенали 1Н». Загалом у цій категорії брали участь 30 пар з різних міст України та світу. Учасники виконували 4 танці: ча-ча-ча, повільний вальс, джайв і квікстеп, кожен з яких оцінювався окремо. За результатами оцінювання наша пара посіла 13 місце.

Для 6-річної Ангеліни і 9-річного Сергія з Борової це був перший виступ на змаганнях у Києві. До цього діти успішно брали участь у турнірах, які відбувалися в Харкові та інших містах нашого регіону.

На змаганнях дітей супроводжували батьки і тренер, керівник клубу спортивного бального танцю Олексій Ляшенко.

І хоча наші учасники не посіли цього разу призового місця, і батьки, і наставник, і самі діти залишилися задоволені результатом першої спроби участі у змаганнях такого рівня.

Це була розвідка боєм, – розповідає мама Ангеліни Олександра Болгарська. – Звичайно, діти переживали, та і ніч в поїзді трохи втомила, але ми в захваті  від того, що побували на цих змаганнях. Наступного разу вже будемо почуватися впевненіше, то й результат буде кращим.

Ангеліна Болгарська з тренером Олексієм Ляшенком

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх