Як не потонути в інформаційному дощі: борівчани прокачали навички медіаграмотності

Випливати у безмежному потоці інформації вчилися на тренінгу “Медіаграмотність як головний інструмент інформаційної гігієни сучасної людини”.

Тренінг відбувся у Боровій 19 серпня. У ньому взяли участь представники галузей культури, освіти та громадських організацій району.

Учасники розглянули такі поняття, як медіаграмотність, фейки, маніпуляції, пропаганда, інформаційна війна, інформаційна гігієна тощо.  Познайомилися з найрозповсюдженішими видами фейків, маніпуляцій і пропаганди. Вчилися критично оцінювати інформацію зі ЗМІ та соцмереж, перевіряти її та докопуватися до істини. Аналізували роботу різних медіа.

Під час практичного завдання спробували відчути на собі вплив пропаганди і медійних маніпуляцій. Розібрали, як маніпуляції та пропаганда впливають на прийняття рішень та формування світогляду людей, спонукають до хибних дій. Спробували себе у ролі факт-чекерів.

Усі учасники отримали методичні матеріали, які допоможуть їм відрізняти правдиві новини від фейкових, перевіряти інформацію і не стати жертвами чужих маніпуляцій.

Тренінг проведений в рамках проєкту «Створення інформаціно-просвітницького центру “NEW BOROVA”, який впроваджує ГО «Фонд розвитку Борівської громади» (керівниця Валерія Гонтар) та за підтримки проекту “Зміцнення демократичного врядування”, що реалізує ГО “Стратегії і технології ефективного партнерства” (м.Запоріжжя).

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх