Як отримати компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Одним з болючих питань для внутрішньо переміщених осіб є питання щодо отримання компенсації за зруйноване на Донбасі житло.

Цього року урядом України  затверджено   порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненою збройною агресією Російської Федерації (постанова КМУ від 2 вересня 2020 року № 767).

Компенсація надається постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації визначатиметься за опосередкованою вартістю спорудження житла у регіонах України, але не більше 300 тисяч гривень.

Ознайомитися з подробицями можна, переглянувши наданий відеоролик.

Для отримання більш детальної інформації слід звернутися до системи безоплатної правової допомоги.

Нагадуємо, що у Боровій офіс безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Центральна, 19; графік роботи: з 8 до 17 години, щодня крім суботи і неділі.

Олександр Малій,

Головний спеціаліст Борівського бюро правової допомоги 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх