Які політичні сили жителі Борівщини готові підтримати на виборах

Нещодавно на сайті Борова.Інфо проводилось анонімне опитування під назвою «Яку політичну силу ви підтримали б, якби вибори відбувалися сьогодні?». Тривало воно рівно місяць: з 13 липня по 13 серпня 2020 року.

В опитуванні взяли участь 64 інтернет-користувачі. У підсумку найбільшу підтримку отримала партія «Європейська Солідарність (31%), на другому місці – Блок Юлії Світличної (20%),  а на третьому – «Слуга народу» (11%). П’ятивідсотковий бар’єр також подолали: Блок Кернеса (6%), Партія Шарія (5%), ОПЗЖ (5%) і «Голос» (5%). 6% учасників зазначили, що зовсім не підуть на вибори.

Результати опитування:

Європейська Солідарність – 20 голосів (31%)

Блок Юлії Світличної – 13 голосів (20%)

Слуга народу – 7 голосів (11%)

Не піду на вибори – 4 голоси (6%)

Блок Кернеса – 4 голоси (6%)

Партія Шарія – 3 голоси (5%)

ОПЗЖ – 3 голоси (5%)

Голос – 3 голоси (5%)

Сила і честь – 2 голоси (3%)

Батьківщина – 1 голос (2%)

Опозиційний блок – 1 голос (2%)

Нові обличчя – 1 голос (2%)

Інший варіант – 2 голоси (3%)

Аналізуючи результати опитування варто враховувати, що в ньому брали участь виключно інтернет-користувачі і читачі Борова.Інфо. Крім того, через те, що опитування анонімне і не потребує реєстрації, система приймає одну відповідь з однієї ІР-адреси. Тож виникали ситуації, коли голоси не зараховувалися, бо з певної адреси вже хтось проголосував раніше.

Дякуємо усім, хто долучився.

Запрошуємо до нового опитування на головній сторінці нашого сайту: “Які проблеми в районі вас турбують найбільше?” Воно також є анонімним і не потребує реєстрації. Від попереднього відрізняється тим, що ви можете обрати одразу від 1 до 3-х варіантів відповідей. Крім цього, ви ще й можете додати свій варіант.

Для того, щоб пройти опитування, перейдіть на головну сторінку.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх