Юліанна Козловська з Борівщини стала переможницею в одній з номінацій Всеукраїнського конкурсу кращих читачів

Харківська обласна бібліотека для дітей оголосила Лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ –2019».

Семикласниця з Богуславки Юліанна Козловська стала переможницею у номінації «Найкращий виступ у режимі он-лайн».

Вітаємо Юліанну і бажаємо подальших успіхів!

Про сам конкурс і учасниць від Борівщини ми писали тут.

Загалом місця у конкурсі розподілилися наступним чином.

Зіркова десятка «Книгоманії –2019»

Власенко Дарина, Краснокутський р-н
Волокитіна Софія, м. Харків
Дмитренко Поліна, м. Харків, Київський р-н
Жмурко Олександра, м. Чугуїв
Кривенко Микола, Богодухівський р-н
Кулаков Григорій, Лозівський р-н
Миколенко Владислав, Красноградський р-н
Онопрієнко Данило, м. Харків, Слобідський р-н
Сергєєва Аліна, Кегичівський р-н
Сорокіна Дар’я, Великобурлуцький р-н

Номінації

«Креативність виступу» 
В’юнник Назар (Краснокутський р-н)

«Кришталевий голос конкурсу» 
Шпорт Вероніка (Шевченківський р-н)
Мусієнко Анастасія (Сахновщинський р-н)
Хижняк Катерина (Дергачівський р-н)

«Філософія життя»
Кириченко Анастасія ( м.Харків, Московський р-н)
Вигоняйло Артем (м. Люботин, спец. шк.-інт. «Дивосвіт»)
Гребнєва Євгенія (м.Ізюм)

«З милосердям у серці» 
Єфімова Каміла (м. Харків, Індустріальний р-н)

«Театр і я»
Обозна Юлія (Харківський р-н)
Микитенко Злата (Чугуївський р-н)
Печенізька-Ткачова Марія (м. Харків, Київський р-н)

«За прихильність до історичного жанру»
Селіванов Антон (Нововодолазька ОТГ)

«Юна дослідниця» 
Євдошенко Анна (Валківський р-н)

«За інтерес до літератури про Другу світову війну»
Ларіонов Олексій (Богодухівський р-н)

«Найкращий виступ у режимі он-лайн»
Козловська Юліанна (Борівський р-н)

«За прихильність до сучасної літератури»
Сорока Світлана (Коломацький р-н)
Власенко Дар’я (Вовчанський р-н)
Оклей Вікторія (Зміївський р-н)

«Юний детектив»
Володарський Єгор (м. Харків, Новобаварський р-н)
Ляшенко Дар’я (Зміївський р-н)

«Кращий читацький щоденник»
Олєйнікова Марина (Дворічанський р-н)

«За творче втілення прочитаного»
Ходарєв Дмитро (Шевченківський р-н)
Лихо Ксенія (Балаклійський р-н)

«Дівочі історії» 
Романовська Софія (Мереф’янська ОТГ)
Дрижанок Анна (м.Харків, Харківська ЗОС шк.-інт. № 9)

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2019 ·   Увійти   · Наверх