Юристи «Карітас Харків» консультували борівчан

Керівник проекту, адвокат Ілона Золотухіна

Сьогодні юристи благодійного фонду «Карітас Харків» провели зустріч з переселенцями, які проживають на території Борівського району.

Захід відбувся у читальній залі центральної районної бібліотеки. Окрім переселенців у ньому взяли участь представники управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації та члени БРГО «Суспільна Служба України».

Юристи «Карітасу» розповіли про програми, які наразі реалізує благодійний фонд, та послуги, які вони надають внутрішньо переміщеним особам і місцевим мешканцям громад Харківщини.

Координаторка проекту з надання безкоштовної правової допомоги, адвокат з 15-річним стажем Ілона Золотухіна розʼяснила присутнім нюанси оформлення субсидії переселенцями, поновлення соціальних виплат та пенсії, правила перетину лінії зіткнення з неповнолітніми дітьми тощо.

Психолог БФ «Карітас Харків» Ігор Тридуб, який спеціалізується на допомозі постраждалим від торгівлі людьми,  розповів про особливості цього явища у сучасному суспільстві, надав корисні поради, як не стати жертвою та куди звертатися у разі, коли це вже сталося.

Після обговорення загальних питань юристи благодійного фонду надали індивідуальні консультації учасникам зустрічі.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх