З 22 січня розпочнеться прийом проектних заявок на конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»

3 січня у Харкові відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Учасники засідання підбили підсумки проведення минулорічного конкурсу, а також затвердили план заходів та конкурсну документацію й способи її подання у 2018 році, – повідомляє Харківська обласна рада.
Секретаріат Конкурсного комітету цього року очолила начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Олена Кулик. За її словами, вже у січні розпочнеться проведення навчально-методичних семінарів, практикумів із менеджменту проектів для громад, що продовжуватимуться з 10 по 22 січня. Строки прийому проектних заявокз 22 січня по 15 березня включно.
Обговорили й цьогорічні нововведення. Як зазначила начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту Олена Мороз, подання проектної заявки на участь у конкурсі з цього року відбуватиметься в електронному варіанті.
Нагадаємо, у 2017 році на конкурс «Разом в майбутнє» подавалося 26 проектів від громадських організацій та ініціативних груп Борівського району, 10 із них стали переможцями.
Загальна сума вартості усіх 10 проектів, реалізованих на Борівщині в рамках конкурсу «Разом в майбутнє» в минулому році, становить 1 245 885 грн., де 616 744 грн. – субвенція з обласного бюджету, 529 672 грн. – кошти місцевих рад, 87 072 грн. – внесок конкурсантів.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх