З 26 квітня відновлюється навчання учнів початкових класів у школах громади

З понеділка, 26 квітня, учні 1-4 класів в нашій громаді знову навчатимуться за шкільними партами, а не дистанційно.

Рішення про відновлення шкільного навчання у початкових класах прийняла комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради на засіданні 22 квітня.

У порівнянні з березнем рівень захворюваності на COVID-19 у Борівській громаді дещо знизився. За минулий тиждень було виявлено 7 нових випадків захворювання, що значно менше, ніж у попередній період.

За інформацією начальника відділу з питань гуманітарної політики Тетяни Бондарівської, наразі немає хворих на ковід серед школярів та педагогів громади.

У той же час, Харківська область все ще перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки, тож зняти карантинні обмеження «червоного рівня» в окремій громаді на території області неможливо.

Таким чином, враховуючи вимоги постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол №9), якими не забороняється відвідування освітніх закладів учнями 1-4 класів при введенні «червоного» рівня, комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради вирішила відновити освітній процес для учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, які знаходяться на території селищної ради з 26 квітня 2021 року з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Пізніше стало відомо, що з 27 квітня відновлюються і внутрішні автобусні рейси в громаді.

Інші обмеження «червоної зони» продовжують діяти. Про них ми писали тут.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх