З ЧИМ ЗВЕРТАЛИСЯ БОРІВЧАНИ ДО ЗАСТУПНИКА ГУБЕРНАТОРА

Днями Борівщину з робочим візитом відвідав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.

Чиновник провів прийом громадян та оглянув освітні обʼєкти, які цього року зазнали капітального ремонту і оновлення за рахунок різних джерел фінансування.

Заступник губернатора побував у новоствореній медіатеці Богуславської школи, в оновленій їдальні Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та у капітально відремонтованій дитячій музичній школі. Скрізь борівчани зверталися до представника обласної влади із запитаннями та проханнями допомогти у вирішенні тих чи інших проблем.

Говорили про необхідність ремонту Будинку дитячої та юнацької творчості, заміну частини  вікон у поліклініці, стан мосту через Червонооскільске водосховище, дороги на території району і до Харкова, освітлення у центральному парку селища.

Вже того ж дня, під час святкування Дня селища та 95-ї річниці від створення Борівського району, директору Борівського Будинку дитячої та юнацької творчості Ірині Бужор вручили подарунковий сертифікат на 100,0 тисяч гривень для ремонту закладу. Як зазначили під час вручення, такий подарунок став можливим завдяки сприянню голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Борівської районної державної адміністрації Віталія Кіяна при фінансовій підтримці ТОВ «КУБ-ГАЗ».

Щодо освітлення у парку Вадим Данієлян повідомив, що на 2019 рік заплановано дороговартісну масштабну реконструкцію паркової зони у Боровій, до якої включено і проведення освітлення.

Стосовно ж інших питань заступник голови облдержадміністрації ствердних відповідей не надав, зазначив лише, що зрозумів суть звернень і пообіцяв донести їх до відома голови ХОДА Юлії Світличної.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх