З КІВШАРІВСЬКОГО КЛАДОВИЩА ПОЦУПИЛИ «БЛАКИТНУ» ЯЛИНКУ

На кладовищі у смт Ківшарівка Купʼянського району невідомі спиляли і викрали багаторічну «блакитну» ялину. Про це повідомив житель Купʼянська Олександр Ківшар у фейсбук-групі «Купʼянськ – це Україна».

«Шановні мешканці Куп’янщини, Борівщини, Ізюмщини, Сватівщини та інших міст і сіл, які знаходяться неподалік Куп’янська. Минулого тижня з ківшарівського кладовища хтось акуратно спиляв і вкрав велику “блакитну” ялинку висотою метрів 6-9. Судячи зі слідів машини та крану, які були у тих лісопилів, ялинку повезли десь на південь від Ківшарівки, хоча може то так обїжджали Куп’янськ, а потім повернули десь в інший бік. 

Просто якщо у вас десь на площі раптом з’явилася така красива ялинка, знайте, то дерево, яке росло на могилах», – написав Олександр Ківшар.

Фейсбук-спільнота одразу ж активно відреагувала на новину шквалом обурливих коментарів. Хтось просто висловив свою невтішну думку щодо моральності злодіїв, хтось охарактеризував їх лайливими епітетами, інші висунули припущення, що така ялинка може принести нещастя там, де буде встановлена.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх