За каннабіс і гранати – на 5 років за ґрати

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури раніше повідомляв про початок досудового розслідування за фактом виявлення та вилучення у жителя смт Борова 16 кг наркотичної речовини – канабісу, а також гранати «РГД-5» та реактивної протитанкової гранати  «РПГ-26».

За результатами досудового розслідування кримінального провадження за вказаним фактом Борівським відділом Ізюмської місцевої прокуратури було затверджено обвинувальний акт, який скеровано до суду для розгляду по суті.

Вироком суду першої інстанції вказаного громадянина було засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, а вищевказані предмети знищено.

Не погодившись з вироком в частині суворості покарання, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу та просив звільнити обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням, застосувавши 3 роки іспитового строку.

Однак представники Феміди виявилися непохитними та відмовили захиснику обвинуваченого, залишивши вирок без змін.

Таким чином, Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури вкотре наголошує на необхідності неухильного дотримання норм законодавства, які охороняють  безпеку, життя і здоров’я громадян.

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх