Заступник голови Харківської облради лобіював інтереси злочинної групи для перемоги у тендерах

Правоохоронці з‘ясували, що група осіб у період 2018-2019 років на території Харкова, Харківської та інших областей створили ряд суб’єктів підприємницької діяльності, щоб використання їхні реквізити та розрахункові рахунки у злочинних схемах.

фото з відкритих інтернет-джерел

Також встановили, що один із заступників керівника Харківської обласної ради причетний до лобіювання інтересів злочинної групи. Вони використовували комунальні підприємства обласної ради та різні підрозділи облдержадміністрації для перемоги у тендерах і закупівлях підконтрольних їм суб’єктів господарювання.

Протиправну діяльність викрили слідчі Головного слідчого управління спільно з оперативниками Департаменту стратегічних розслідувань. У фігурантів проводять обшуки.

​Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 2 ст. 205-1 (Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців) Кримінального  кодексу України.

Джерело: Управління комунікації Національної поліції України
(За матеріалами Головного слідчого управління)

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх