Викрили наркоторговців, які “працювали” в Ізюмському та Борівському районах

На території Ізюмського та Борівського районів блокували мережу розповсюдження наркотичних засобів, – повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники Служби безпеки України встановили, що місцевий мешканець (на жаль, прес-центр не уточнює якого саме району) організував у своєму приватному домоволодінні виготовлення та зберігання канабісу.

Для розповсюдження зілля наркозалежним особам організатор мережі залучив спільників, серед яких були діючий співробітник поліції, а також один з керівників місцевого самоврядування.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці задокументували низку фактів збуту зловмисниками наркотичних засобів. Співробітники СБУ затримали організатора мережі, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, при спробі збуту чергової партії наркотиків.

Під час обшуків за місцями мешкання учасників протиправної схеми вилучено підготовлений для продажу канабіс, нарізну та гладкоствольну мисливську зброю, набої до автомата Калашникова калібру 5,45 мм, а також бойову гранату РГД-5 з підривачем.

Загалом, під час спецоперації з незаконного обігу, вилучено понад тридцять кілограмів марихуани. Його роздрібна вартість за цінами «чорного ринку» становить понад мільйон гривень.

Організатору мережі повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо юридичної кваліфікації дій інших учасників оборудки. Тривають слідчо-оперативні лії.

Операція з викриття та блокування наркотичної мережі відбувалася спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури області.  

Прес-центр СБ України.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх