Желейні цукерки тайваньського виробника можуть бути небезпечними для здоров’я

Небезпечні солодощі, вживання яких може призвести до асфіксії, потрапили в Україну з Тайваню.

У продажу могли з’явитися желейні цукерки, які здатні викликати задуху. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Згідно з інформацією, желейні цукерки завезли в Україну з Тайваню. В солодощах виявили неавторизований E-410 (карагенан), який може спровокувати асфіксію.

Відомо, що виробник цукерок – Tsang Lin Industries Ltd.

По всій країні зараз проводяться заходи з вилучення вказаних солодощів з обігу, але вони вже могли потрапити на прилавки магазинів.

Будьте обережні!

До речі, желейні цукерки – це той же мармелад, який у натуральному  вигляді є дієтичним продуктом. До складу мармеладу, а відповідно і желейних цукерок, входить желатин. Ця речовина тваринного походження. Виготовляється желатин, в основному, з кісток тварин. Кістки і шкури худоби знежирюють, піддають вапнування і екстрагуванню, а потім отриманий розчин фільтрують. З желатину роблять не тільки харчову продукцію, а й деякі види клею.

Повністю натуральні кондитерські вироби із застосуванням пектину і желатину в нашій країні зараз зустрінеш не часто. Для поліпшення товарного виду продукції і посилення смаку і запаху виробники додають в цукерки яскраві хімічні барвники, згущувачі та ароматизатори, вживання яких шкідливо не тільки дітям, а й дорослим, так як вони можуть викликати загострення хронічних захворювань і алергічні реакції.

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх