Жодного депутата з Борівщини: офіційні результати виборів до облради

Харківська обласна територіальна виборча комісія прийняла протокол про визнання 120 кандидатів обраними депутатами Харківської облради VIII скликання.

До Харківської облради пройшли:

  1. “Блок Кернеса — Успішний Харків” — 34,53% (211 952 голоси) — 46 місць.
  2. “Опозиційна платформа — За життя” — 21,33% (130 901) — 29 місць.
  3. “Слуга народу “— 12,76% (78 307) — 17 місць.
  4. “Блок Світличної “Разом!” — 12,40% (76 099) — 17 місць.
  5. “Європейська солідарність” — 8,05% (49 412) — 11 місць.

БЛОК КЕРНЕСА «Успішний Харків»

  1. Ткаченко Олександр
  2. Цибульник Неллі
  3. Кузнецова Ганна
  4. Кононенко Альберт
  5. Онищенко Дмитро
  6. Гуревич Олег
  7. Тесленко Сергій
  8. Гармаш Олексій
  9. Шеветовський Валентин
  10. Заколодяжний Владислав
  11. Терехов Ігор
  12. Федотова Карина
  13. Святаш Володимир
  14. Водовозов Євгеній
  15. Гагарін Віталій
  16. Рєзнік Михайло
  17. Столяренко Тетяна
  18. Бойко Валерій
  19. Гречаніна Олена
  20. Середенко Катерина
  21. Косінов Станіслав
  22. Бабаєв Володимир
  23. Горгунова Ганна
  24. Кацуба Володимир
  25. Гасан Людмила
  26. Ротач Світлана
  27. Лазарєв Геннадій
  28. Біловол Тетяна
  29. Горішний Ігор
  30. Зеленський Максим
  31. Чернов Сергій
  32. Остапчук Віктор
  33. Немикіна Людмила
  34. Мураєва Валерія
  35. Кухар Олександр
  36. Панов Віталій
  37. Радьков Сергій
  38. Кернес Кирило
  39. Масельський Степан
  40. Фадієнко Ганна
  41. Гурова Капіталіна
  42. Каратуманов Олег
  43. Сухонос Марія
  44. Красносельський Микола
  45. Бовдун Іван
  46. Столбовий Павло

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ

  1. Ісаєнко Ігор
  2. Дорошенко Олександр
  3. Чебишев Сергій
  4. Козловський Анатолій
  5. Пономаренко Сергій
  6. Куц Галина
  7. Скорик Олександр
  8. Ройтблат Алла
  9. Храпко Кирило
  10. Лехан Ольга
  11. Курашова Катерина

СЛУГА НАРОДУ

  1. Гошовський Сергій
  2. Суботін Віктор
  3. Семенуха Роман
  4. Канцелдал Любов
  5. Товмасян Артур
  6. Дейнеко Руслан
  7. Ісламов Вісхан
  8. Гатько Анатолій
  9. Єгорова-Луценко Тетяна
  10. Федченко Сергій
  11. Ковалевська Юлія
  12. Григоров Сергій
  13. Григорян Юлія
  14. Онадська Олена
  15. Попов Олександр
  16. Федорик Сергій
  17. Захарченко Ігор

ОПЗЖ

  1. Стронов Андрій
  2. Назаров Артем
  3. Власов Валерій
  4. Рябко Володимир
  5. Фурсенко Сергій
  6. Лесик Олексій
  7. Прядко Максим
  8. Северінов Артур
  9. Андрєєв Олександр
  10. Скоробагач Володимир
  11. Аврамов Віталій
  12. Літвінов Ростислав
  13. Диденко Олександр
  14. Бахманян Артем
  15. Білокудря Валерій
  16. Головко Юлія
  17. Шенцев Микита
  18. Юрков Володимир
  19. Россіхін Василь
  20. Мацегора Геннадій
  21. Говоров Валерій
  22. Райнін Ігор
  23. Гладкоскок Сергій
  24. Естеровська Світлана
  25. Бочарнікова Олена
  26. Ніколаєнко Антон
  27. Малиш Андрій
  28. Ващенко Ганна
  29. Головко Тетяна

БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «Разом!»

  1. Шатохін Євген
  2. Літвінов Олексій
  3. Тетько Валерій
  4. Куценко Микола
  5. Орлова Лариса
  6. Король Геннадій
  7. Хвесик Андрій
  8. Русецький Анатолій
  9. Акулов Василь
  10. Світлична Юлія
  11. Білявцева Вікторія
  12. Коваленко Віктор
  13. Ісіченко Андрій
  14. Скорик Денис
  15. Турінський Олександр
  16. Львова Ольга
  17. Чаплигіна Катерина

Не пройшли до облради:

  • “Партія Шарія” — 4,42%
  • ВО “Батьківщина” — 2,7%
  • “За майбутнє” — 1,63%
  • “Наш край” — 1,40%
  • “Перемога Пальчевського” — 0,88%
  • “Акцент” — 0,50%

Протягом п’яти днів обласна виборча комісія має оприлюднити шляхом опублікування у засобах масової інформації списки обраних депутатів обласної ради, далі протягом 20 днів обрані депутати мають подати заяву про реєстрацію і, відповідно, будуть зареєстровані виборчою комісією.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх