Змінено норми споживання газу та умови призначення субсидій

Постановою Кабінету міністрів №609 від 18 серпня 2017 року внесено деякі зміни до порядку призначення та надання субсидій населенню.

Зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств, з чотирьох до двох останніх кварталів. На новий опалювальний сезон 2017/18 рр. – з 1 жовтня 2017р – при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.
Відтепер також є можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу в разі смерті особи, якій було призначено субсидію.
Крім того, встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Переглянуто і соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб.
З 1 жовтня 2017 року діятимуть такі нові соціальні нормативи на газ:
– на газову плиту (приготування їжі) – 3,3 м куб. на особу;
– на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м куб. на особу;
– на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м куб. на особу.
За такими нормами формуватимуться рахунки і для тих сімей, в яких немає лічильників на газ та які не є субсидіантами. Такі люди платитимуть менше. Рішенням уряду внесено зміни і до Постанови КМУ №203 «Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників».
Також постановою врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх