ЗРОБЛЕНО ПЕРШІ КРОКИ ДО СТВОРЕННЯ БОРІВСЬКОЇ ОТГ

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, ініціативна група борівчан подала до Борівської селищної ради заяву про ініціювання добровільного обʼєднання Борівської територіальної громади за перспективним планом з центром у смт Борова та проведення громадських обговорень з питання добровільного обʼєднання територіальної громади.

До заяви активісти долучили підписні листи, де свою підтримку створення ОТГ засвідчили 50 місцевих жителів.

Нагадаємо, ініціативна група була сформована 9 лютого під час заходу «Коло Борова» після обговорення можливостей і шляхів розвитку Борівської громади та перспектив створення ОТГ.  До інціативної групи увійшли місцеві жителі: Валерія Гонтар, Віталій Бровко, Артем Грабар, Сергій Блащук.

Раніше, 13 лютого, ініціативна група зареєструвала у селищній раді повідомлення про ініціювання створення обʼєднаної територіальної громади на території Борівського району.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» селищний голова повинен забезпечити вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх