Звернення Юлії Світличної з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

75 років тому закінчилась війна, яка торкнулась кожної родини на нашій землі. Вона забрала мільйони життів українців, що залишились навіки лише у нашій пам’яті.

Кожна родина Харківщини має власну історію тієї війни. У когось це героїчний подвиг дідуся або щасливе повернення батька, у  когось – подвиги праці сім’ї в тилу або допомога підпіллю. Історії героїзму, які зробили можливою перемогу над нацизмом 75 років тому.

Кожна родина в час небезпеки віддала своїй країні найцінніше, кожна має свій власний біль. І сьогодні ми маємо можливість з’єднати всі родини, всі історії словами нашої щирої вдячності за відвагу та самовідданість.

Сьогодні ми віддаємо шану всім полеглим за мир, щиро бажаємо міцного здоров’я дітям війни і ветеранам. Героїзм нашого народу дав життя наступним поколінням. Переможці травня 1945-го, воїни-інтернаціоналісти, військовослужбовці, добровольці, що боронять Україну сьогодні – це єднання героїчної пам’яті, що дає нам впевненість на мир у майбутньому.

Вічна пам’ять загиблим, вічна шана і повага живим!

Ваш народний депутат

ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх