БЕЛЬГІЙСЬКУ БІЛО-БЛАКИТНУ КОРОВУ У МЕРЕЖІ ВИДАЛИ ЗА ІНФІКОВАНУ РАКОМ ТВАРИНУ

Бельгійська біло-блакитна порода великої рогатої худоби

Знайомтеся, це – Бельгійська біло-блакитна (фр. Blanc bleu belge) — м’ясна порода великої рогатої худоби, виведена у Бельгії. Форма тіла з скульптурними м’язами відома також під назвою «подвійний мускулізм» (англ. double-muscling). Фенотип розвиненої мускулатури виникає внаслідок збільшення числа м’язових волокон, а не звичного розширення окремих м’язових волокон.

Дана порода була виведена на початку ХХ століття і є схожою на іншу породу великої рогатої худоби, відому під назвою П’ємонтська.

Бельгійська біло-блакитна названа на честь сіро-блакитного строкатого кольору шерсті, проте її колір може варіюватися від білого до чорного. Порода поширена на території Бельгії та Франції, а також частково у Німеччині.

У Бельгії порода представляє 50% національного стада, яке нараховує майже 1,1 млн. корів. 61% Бельгійської біло-блакитної знаходиться в Валлонії і 39% у фламандській частині країни.

Це нформація з Вікіпедії, яка підтверджується і рядом інших джерел, присвячних особливостям розведення худоби даної породи та іншим питанням зоологічного плану.

Але у Фесбуці фотографії бельгійських біло-блакитних корів були нещодавно використані для запущення фейкової інформації. Цю інформацію, яка абсолютно не відповідає дійсності, із завзяттям, вартим кращого застосування, почали репостити і борівчани.

ФЕЙК

21 листопада у Фейсбуці з”явився пост з фотографіями корів бельгійської біло-блакитної породи та наступним текстом: “Вот так выглядит говядина из-за границы (ГМО). По сути они пустили рак в огранизм животного для быстрого роста мышц. Так выглядит коровья ферма ГМО, животные даже не ходят, а просто лежат всю свою недолгую жизнь. Приятного аппетита. ПОДЕЛИТЕСЬ ЭТИМ, ЧТОБЫ БОЛЬШЕ ЛЮДЕЙ УВИДЕЛИ ПРАВДУ.”

І люди поділились – за 5 днів 15 356 репостів! Серед них і довірливі борівчани.

Виявляється, саме так, на їхню думку, виглядають тварини, хворі на рак…

ПРАВДА

Правда була на початку даної статті. На світлинах просто тварини бельгійської біло-блакитної м”ясної породи. 

Якщо ж проаналізувати сторінку “інформатора”, тобто того, хто запустив цю інформацію, одразу ж бачимо, що це звичайний російський бот. На сторінці немає жодної реальної фотокартки, усі його пости не мають жодного натяку на якесь особисте життя, рід діяльності, роботу чи інші “людські” ознаки.

Тож давайте перевіряти джерела і критично мислити.

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх