Борівчани взяли участь у заключній конференції проекту «Єдина громада»

Конференція під назвою «Пошук майбутнього» відбулася у Києві 16 – 18 листопада.

До участі були запрошені представники 12-ти міст зі сходу та півдня України, які протягом двох років брали участь у проекті «Єдина громада» та, в рамках його реалізації, розробляли і впроваджували власні проекти у своїх громадах.

Сам захід, який зібрав понад сотню учасників, був побудований на різних формах роботи. Це і панельні дискусії за участі представників міжнародних організацій, і ярмарок проектів «Потягом по Східній Україні», і ряд тренінгів, спрямованих на налагодження комунікацій, вирішення конфліктів та встановлення ефективного діалогу в громадах.

Такий урізноманітнений формат, за відгуками учасників, дав можливість не лише презентувати результати проведеної роботи, обмінятися досвідом, а й отримати нові знання та натхнення рухатися далі.

На ярмарку проектів «Потягом по Східній Україні» Борова представляла свій проект «Проведення картування громади Борівської селищної ради Харківської області». Презентувала його керівник проекту Валерія Гонтар.

У цей час інші представники борівської команди, які брали активну участь у реалізації проекту і стали учасниками конференції, мали можливість ознайомитися з результатами роботи інших громад.

Таким чином, громади-учасниці знайомилися, презентували результати, ділилися досвідом впровадження своїх проектів, обговорювали спільні проблеми і здобутки, говорили про труднощі і перешкоди, які виникали на шляху та раділи досягненням один одного.

Другий день пройшов у форматі тренінгів. По два учасники від кожної громади працювали за темами: «Медіація та посередництво в роботі громадських активістів», «Основи ненасильницької комунікації та фасилітації діалогу», «Не нашкодь: від свого до спільного», «ТоР-фасилітація як технологія прийняття рішень», «Соціальні інформаційні кампанії як ефективний інструмент діалогу в суспільстві».

У завершальний день відбулася сесія «Пошук майбутнього», презентація груп та урочисте закриття конференції.

Директорка Регіональної місії USAID в Україні та Білорусії Сюзанна Фріц урочисто вручила усім командам громад-учасниць памʼятні відзнаки у вигляді елементу скляних пазлів «Єдина громада».

НАГАДАЄМО, проект «Єдина громада» розпочався наприкінці 2016 року і виконувався в Україні організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту визначалося сприяння згуртованості у громадах через проведення тренінгів та діалогів, направлених на спільне вирішення актуальних питань задля успішного розвитку.

Борова стала одним з 12 населених пунктів сходу України, які були відібрані до участі у проекті на території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних Україні частин Луганської і Донецької областей.

Впровадженням проекту у Боровій займалася Борівська районна організація «Суспільна Служба України» та безпосередньо заступниця голови ГО,  керівник проекту «Проведення картування громади Борівської селищної ради» Валерія Гонтар.

Оксана Дудник.

Більше фото тут і тут.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх