Борівські школярі вчилися програмуванню в рамках міжнародної ініціативи Meet and Code

Вже втретє школярів Борівщини зібрав Meet and Code Express Hub – експрес-навчання з програмування для учнівської молоді.

Цього разу до одноденного навчання долучилися 52 школярі – учні Борівських шкіл №1, №2 та Піско-Радьківської ЗОШ. Захід проходив на базі опорної школи.

Старшокласники вчилися моделюванню, основам робототехніки, створенню ігрових елементів, познайомилися з роботою 3д принтера, побачили механізми створені на Arduino.

Проводили навчання тренери з Харкова Аліна Москаленко та Олександр Сироус, а також випускник Борівської ЗОШ №1 Денис Помелуйко. Денис зараз навчається у Харківському національному університеты радіоелектроніки. У 2017 році він брав участь у Meet and Code як учень, а цього року долучився у ролі викладача.

Нагадаємо, Борова вже третій рік поспіль долучається до міжнародної ініціативи з поширення знань у сфері IT серед молоді – Meet and Code. Ця ініціатива реалізується в багатьох країнах: Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії, а з 2017 року і в Україні.

Впроваджується Meet and Code в Україні компанією SAP у партнерстві з Ресурсним Центром ГУРТ.

У Боровій захід відбувся за ініціативи та організаційної підтримки БРГО «Суспільна Служба України» і безпосередньо Валерії Гонтар, заступника голови БРГО ССУ, фундаторки ГО «Фонд розвитку Борівської громади».

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх