НАШ ЗЕМЛЯК ОЛЕКСАНДР МАЛІЙ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ОБЛАСНОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

Урочиста церемонія нагородження переможців обласного літературного конкурсу імені О. С. Масельського відбулася 7 грудня у актовій залі Обласного організаційно-методичного центру культури і містецтва. Традиційно відзначення лауреатів конкурсу відбувається у День пам’яті Почесного громадянина Харківської області, Героя України Олександра Масельського.

Олександр Григорович Малій став лауреатом І премії у номінації «Публіцистика» за збірку „Портрети сучасників” та дипломантом конкурсу у номінації «Проза».

Переможців конкурсу,  а також номінантів щорічних премій імені О.С. Масельського у галузях спорту, культури і мистецтва вітали керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, секретар постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Світлана Родак та заступник голови комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Михайло  Пилипчук.

Як зазначила Світлана Родак, щороку обласна рада намагається зміцнювати мотивацію участі в конкурсі. Тож цьогорічні переможці конкурсу отримали збільшені премії: 7, 5 і 3 тисячі гривень за перше, друге і третє місце у кожній номінації; дипломами нагороджені автори, що посіли четверте і п’яте місце.

Детальніше на сайті Харківської обласної ради.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх