НОРМИ ПРОПУСКУ ТА ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ОКУПОВАНИЙ ДОНБАС

Нагадуємо про затверджені Кабміном норми пропуску та перелік товарів для перевезення на окупований Донбас.
Одна фізична особа може провезти через лінію зіткнення з підконтрольної території на окуповану або в зворотному напрямку товарів на суму до 10 тис. грн і загальною вагою до 75 кг. Така норма встановлена наказом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб №39 від 24 березня “Про затвердження Переліку та обсягів товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно-логістичних центрів та через лінію зіткнення”, який набув чинності 1 квітня.
Згідно із цим законом такі норми діють для громадян щодо переміщення товарів до ГЛЦ як з контрольованої території, так і з неконтрольованої.
Повідомляється, що суб’єктам господарювання дозволено переміщувати товари з контрольованої території до ГЛЦ в обсягах, заявлених (у вигляді орієнтовного плану реалізації товарів) при здійсненні контрольних заходів, а назад з ГЛЦ – в обсягах, що становлять різницю між завезеними і реалізованими.
До переліку дозволених для переміщення товарів включено харчові продукти: м’ясо, борошно, ковбасні, молочні, хлібобулочні і макаронні вироби, рибу, цукор, яйця, соняшникова олія, сіль, прянощі, овочі, фрукти, кондитерські вироби і діабетичні товари харчового призначення.
Серед непродовольчих: побутова хімія, канцелярія, книги і періодика, косметика, одяг, дрібна побутова техніка, до п’яти упаковок ліків кожного найменування і медичні вироби, призначені для забезпечення життєдіяльності людини та контролю над його станом.
З числа підакцизних товарів дозволено провозити 200 сигарет, 5 літрів пива, 2 літри вина та 1 літр міцного алкоголю.
У наказі також пояснюють, що з товарів може вважатися особистими речами громадян. Це зокрема, один фотоапарат, відеокамера і ноутбук, три флешки, два мобільних телефони та до трьох платіжних карток.
Нагадаємо, що 1 березня Кабінет Міністрів України схвалив порядок переміщення товарів між підконтрольними державній владі територіями і окупованими районами Донецької і Луганської області. Тоді зазначалося, що у переліку мають бути лише критично важливі для України товари зі сфери ГМК, енергетики і теплозабезпечення України.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх