Перша неділя листопада – День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.
У Боровій цей день є святковим для працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру зайнятості, пенсійного фонду,  територіального центру соціального обслуговування населення, районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді та усіх, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги. Адже в основі щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства – підтримка ближнього.

Зичимо усім янголам добра міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх