Допомога і підтримка внутрішньо переміщеним особам

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує родини ВПО на зустрічі-обговорення з чаюванням. Теми зустрічей:

  • «Подолання стресу» (Як розпізнати стрес у себе та своїх близьких? Чим стрес небезпечний? Як «приручити» стрес і впоратися з ним без шкоди?)
  • «Управління бюджетом і прийняття зважених рішень»(Як вести домашню бухгалтерію? Як відкладати гроші, якщо їх і так не вистачає? Як прийняти правильне рішення, про яке не доведеться пошкодувати?)
  • «Виховання дітей без покарання» (Чому метод батога і пряника калічить наших дітей? Як любов виховує краще, ніж покарання та страх?)
  • «Навички здоров’я і здорового харчування» (З чого починається наше здоров’я? Чому здорова їжа і чиста вода – це так важливо? Здорове меню «по кишені»)
  • «Ефективне спілкування» (Як наше вміння спілкуватися впливає на взаємини з оточуючими і робить наше життя легшим?)

Проведення зустрічей у Боровій планується на найближчі тижні.  Щоб записатися на зустрічі, подзвоніть за телефоном 050 823 56 56, час та місце проведення заходів буде повідомлене за допомогою СМС.

Заходи проводяться в межах проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» тренерами та тренерками Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» в співпраці з Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх