Російські ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію про вигнання делегації ПЦУ з Єрусалиму

Великдень – найбільше свято православних християн, але для декого з них немає нічого святого. Особливо у інформаційній війні проти України.

Російські сайти, а разом з ними і кілька українських сайтів-сміттярок, пишуть, що делегацію Української Православної Церкви вигнали з Єрусалиму.

Це брехня. Інформацію перевірили журналісти проекту «По той бік новин», який займається спростуванням фейків та маніпуляцій.

Деякі сайти вдалися до маніпуляцій. Наприклад, Політека написала заголовок з російських ЗМІ, а далі подала текст і посилання уже на сайт Єдиної Помісної Православної Церкви України з інформацією про відправлення української делегації до Єрусалиму. Такий прийом розрахований на те, що більшість інтернет-користувачів не читають далі заголовків.

Журналісти «По той бік новин» зв’язалися з прес-службою ПЦУ, де їм відповіли, що делегація наразі у Єрусалимі, все йде, як заплановано. Ввечері 27 квітня благодатний вогонь доставлять в Бориспіль, а тоді до Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору.

На сайті Єдиної помісної православної церкви України йдеться:

“Делегація з 30 осіб, священнослужителів, ветеранів ООС, українських політиків, меценатів, представників влади та громадських діячів з усіх областей України, 26-27 квітня здійснить візит на Святу землю, до храму Гробу Господнього.

Вперше в історії об’єднаної Помісної Української Православної Церкви Благодатний вогонь з Єрусалиму буде доставлено для віруючих нашої Церкви та усіх бажаючих. По прибуттю в Київ цей визначний символ Світлого Христового Воскресіння відправиться в усі регіони нашої країни.

Повернення делегації в аеропорт Бориспіль очікується в суботу ввечері, 27 квітня, час прибуття буде повідомлено додатково. Після цього Благодатний вогонь буде доставлений до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України. Благодатний вогонь буде знаходитися в соборі, де кожен матиме змогу запалити від нього свічку”.

Нагадуємо: інформаційна війна триває, не вірте на слово, перевіряйте інформацію, не дозволяйте собою маніпулювати у цій війні.

Важливо: з’ясувати, що інформація неправдива, замало! Важливо поставити собі запитання «Кому це вигідно і для чого?»

Делегація ПЦУ

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх