У БОГУСЛАВСЬКІЙ ШКОЛІ СТВОРИЛИ МЕДІАТЕКУ

У Богуславській ЗОШ І-ІІІ ступенів створили шкільну медіатеку. У відремонтованому за сучасними вимогами приміщенні встановили комп’ютерне та мультимедійне обладнання, а також нові зручні меблі.

На створення медіатеки з місцевого бюджету були виділені кошти у сумі 236,687 тис.грн. (проведення капітального ремонту приміщення) та надано субвенцію з обласного бюджету у сумі 200,000 тис.грн. (на оснащення приміщення медіатеки оргтехнікою та меблями).

ДОВІДКОВО: Поняття «медіатека» вперше почали вживати французи у XX столітті. У ті часи це був далеко не інноваційний інтерактивний простір, а звичайнісіньке сховище оцифрованих книг. Сучасна медіатека включає скупчення мультимедійний файлів на різній технічній апаратурі, змогу працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати в роботі диски, великі екрани й інші інноваційні технології.

За матеріалами сайту Борівської райдержадміністрації.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх