Всеукраїнський тиждень права на Борівщині

10 грудня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян. 

Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини. В цей день, у 1948 році ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовано положення про права людини. У 2018 році відзначається 70-та річниця Загальної декларації прав людини.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» Борівським бюро правової допомоги, протягом 10-14 грудня, буде проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, презентацій, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням, з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права надаватиметься правова допомога з питань реалізації захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам, що має сприяти поліпшенню сучасного соціального клімату.

Нагадуємо, що ми працюємо за адресою: смт.Борова, вул. Центральна, буд. 19; телефон: (05759) 6-10-92 та за мобільним номером: 0664406307.

Олександр Малій,

головний спеціаліст Борівського бюро правової допомоги.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх