Харківська область — друга в Україні за виділенням землі ветеранам АТО, — Держгеокадастр

Харківська область за підсумками 2017 року посiла друге місце в рейтингу виділення землі ветеранам АТО та сім’ям загиблих воїнів, повідомляє сайт Держгеокадастру. У минулому році Головне управління Держгеокадастру в Харківській області видало 4095 дозволів на розробку документації щодо виділення ветеранам земельних ділянок. Усього з 2014 року управління у Харківській області видало 7487 таких документів, а загальна площа ділянок склала 9231,8664 га.

За словами начальника Головного управління Держгеокадастру в Харківській області Євгена Оберемка, в 2017 році управління значно підвищило частку ділянок, на які були видані обидва необхідних для отримання землі документа. Усього ветерани отримують два накази. Перший — дозвіл на розробку документації. Коли документи будуть підготовлені, ділянка вноситься доземельного кадастру. Після цього приймається другий документ — наказ щодо передачі у власність земельної ділянки. Якщо в 2016 році 50% наказів про розробку документації завершилися реальним виділенням землі у власність, то в 2017 — їх стало вже 67%.

«До кінця року ми намагалися видати якомога більше наказів на виділення землі ветеранам АТО, які отримали дозволи. Тут багато що залежить не лише від управління, а й від проектних організацій, котрі готують документацію. Проте, загалом, показники за підсумками року в нас добрі, — вважає Євген Оберемок. — Ми 29 грудня передали ветеранам 298 наказів щодо виділення садових ділянок під Харковом, і завершили рік на позитивній ноті. Але я б не називав це «новорічним подарунком». Отримання ветеранами АТО земельних ділянок — це їхнє конституційне право, а ми, у тісній співпраці з Харківською облдержадміністрацією та громадськими організаціями, робимо все, щоб це право було дотримано».

Довідка. Станом на 26 грудня 2017 року до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області надійшло від учасників АТО 9179 заяв на оформлення земельних ділянок.

Надано 7487 дозволів на розробку документації щодо землеустрою на загальну площу 9231,8664 га.

Головним управлінням прийнятий 6141 наказ про затвердження документації щодо землеустрою та передачі у власність 6142 земельні ділянки загальною площею 7404,7587 га, що становить 96,4% від загальної кількості рішень щодо передачі у власність, прийнятих Головним управлінням спільно з органами місцевого самоврядування, із них:

—  2370 земельних ділянок для ведення садівництва загальною площею 277,5755 га;

—  3772 земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 7127,1832 га.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх