Заоскілля – Прогрес 4:2

29 липня відбулася гра ІІІ туру чемпіонату Борівського району з футболу між командами Заоскілля та Прогрес, – повідомляє Борівська районна федерація футболу.

На домашньому полі в с. Підвисоке Заоскілля приймало гостей з Ізюмського. З самого початку матчу гра була доволі напруженою, жодна з команд не поступалася лідерством, як результат, перший тайм закінчився з нічийним рахунком 2:2. Друга половина матчу не давала глядачам та гравцям нудьгувати – протистояння загострилося ще більше. В кінцевому результаті матч завершився з рахунком 4:2 на користь господарів поля команди Заоскілля. Голами в Прогресі відзначилися С. Реука та Ю. Савченко, в Заоскіллі – С. Китаєв, Є. Обушко, В. Абрамов (два м’ячі). Арбітр матчу – В. Мальований.

Друга гра ІІІ туру між командами Динамо та Форестер за технічних причин перенесена на 3 серпня 2017 року. Початок гри о 18:00.

Борівська районна федерація футболу

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх