24 вересня – Всеукраїнський день дошкілля!

Вихователі та всі інші працівники дошкільних установ в останню неділю вересня відзначають своє професійне свято – «Всеукраїнський день дошкілля». Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти. У 2017 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 24 вересня.

У Борівському районі працює 9 дошкільних навчальних закладів: Борівські №1 та №3, Богуславський, Вищесолоненський, Гороховатський, Першотравневий, Підлиманський, Піско-Радьківський та Чернещинський у складі Чернещинського навчально-виховного комплексу.

Виховують, навчають наших дітей, готують їх до життя у суспільстві вихователі, яким допомагають помічники вихователів (няні).  Організацією системи методичної роботи з удосконалення професійної майстерності, психолого-педагогічної культури педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, активізації творчого потенціалу та збагачення досвіду займається вихователь-методист. Практичний психолог піклується про всебічний особистісний розвиток та психічне здоров’я дітей. Фізичним здоров’ям малюків опікується медична сестра. Не менш важливою для здоров’я дітлахів є робота кухарів, адже смачний збалансований обід – запорука гарного апетиту і повноцінного розвитку дитини. Допомагає забезпечувати належні умови виховання і роботу дошкільних закладів також інший персонал: завгосп, кастелянка, праля, слюсар та інші. А стоїть на чолі цього складного і надважливого для суспільства організму, організовує діяльність дошкільного закладу, планує й координує роботу всіх служб, вирішує навчально-методичні, адміністративні, фінансові, господарські й інші питання, що виникають у процесі діяльності дошкільного навчального закладу, та здійснює багато інших управлінських функцій завідувач ДНЗ.

Посада завідувача, професія вихователя і робота всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас у дитинстві, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого майбутнього.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається зародження любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке можливе тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

В цей особливий День проект Borova.Info приєднується до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів у їхній, такій необхідній всім нам, праці! Зі Святом!

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх