7 фільмів, які тримають у напруженні до самого кінця

Думаєте, що подивитись? Пропонуємо вам підбірку із 7 фільмів, які змушують замислитися, включають мізки і тримають у напруженні до самого кінця.

  1. Ілюзія польоту (2005) – детективна драма за сюжетом Альфреда Хічкока. З борту літака зникла дівчинка. Згодом з’ясовується, що дівчинки ніхто не бачив, а мама, яка її шукає, нещодавно втратила чоловіка. Чи була дівчинка, якщо її не можуть знайти ні члени команди літака, ні сама жінка? Ще одна історія із заплутаним сюжетом і крутою розв’язкою!
  2. Сноуден (2016) – біографічна драма з елементами трилера. В основі фільму – реальні події, як програміст Едвард Сноуден, який передав ЗМІ тисячі документів, що викривають масове стеження за користувачами по всьому світу.
  3. Острів проклятих (2010) – американськийпсихологічний трилер від режисера Мартіна Скорсезе за однойменним романом Денніса Ліхейна. Двоє федеральних маршалів США прямують на один з островів у штаті Массачусетс, щоб розслідувати зникнення пацієнтки з клініки для божевільних злочинців. Під час розслідування їм доведеться зіткнутися з брехнею, ураганом і смертельним бунтом мешканців клініки
  4. Дев’ять в списку мертвих (2009) – американський трилер. Дев’ять, з першого погляду, не пов’язаних між собою людей викрадені загадковим чоловіком у масці. Кожен з викрадених приховує свою «правду» та відчайдушно не хоче, щоб вона спливла на гору. Кожен з них знає частинку спільної історії, що їх об’єднує, на роз’яснення кожному з них дано десять хвилин. Історія, яка згубила невинного юнака. Вони не звільняться, поки ці дев’ятеро не зрозуміють, як пов’язані один з одним.

  5. Ігри розуму (2001) – біографічна драма Рона Говарда за однойменною книгою Сильвії Назар. Стрічка про геніального математика Джона Форбса Неша, але не про математику, а про страшну хворобу, яка розмиває межу між ілюзорністю та реальністю — шизофренію. Фільм отримав чотири «Оскари» (найкращий фільм, адаптований сценарій, режисура, актриса другого плану — Дженіфер Конеллі), нагороду «Золотий глобус» і був відзначений декількома призами BAFTA.
  6. Хто я? (2014) – кібер-трилер, який показує, що жодна система не є безпечною. Чимось нагадує “Бійцівський клуб”. Роздвоєння особистості чи геніальність головного героя? Розв’язка не залишить байдужим.
  7. Іспит (2009) – психологічний трилер: 8 людей проходять фінальний відбір на вакантну посаду у велику корпорацію. Вони зачинені у кімнаті на 80 хвилин і мають знайти відповідь на одне питання, якого немає.
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх