День працівників харчової промисловості України 2018: історія свята

Щорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначається важливе професійне свято – День працівників харчової промисловості. В цьому році дата припадає на 21-е число.

ІСТОРІЯ СВЯТА

У нашій державі вперше це свято офіційно почали відзначати з 1995 року згідно з Указом президента України від 8 серпня. За часів Радянського Союзу День працівників радянської харчової промисловості святкувався з 1966 року і також припадав на третю неділю жовтня.

Примітно, що дата святкування Дня працівників харчової промисловості в Україні майже співпадає з відзначенням Всесвітнього дня продовольства, який з 1979 року святкується 16 жовтня.

Необхідно відзначити, що харчова промисловість нашої країни – це більше тисячі великих, середніх і малих підприємств різної форми власності, які виробляють майже 20% від загального обсягу промислової продукції. Найбільша частина реалізованої продукції – це м’ясні і молочні продукти, хліб і хлібобулочні вироби, жири, напої, а також тютюнові вироби.

Специфіка галузі така, що від дбайливих рук залежить і кількість, і якість продуктів, які українці щодня споживають, оцінюють і цінують. Тому цей День такий важливий для нашої країни.

Джерело.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх