Працівники освіти України відзначають професійне свято

У першу неділю жовтня Україна святкує День працівника освіти, який в народі називають днем вчителя. Свято вчителів знайоме українцям ще з часів радянського союзу, адже його почали відзначати в СРСР з 1965.

Офіційно День вчителя був закріплений у 1980 році Постановою Президії Верховної Ради Радянського Союзу «Про святкові і пам’ятні дати». Відтак свято педагогів на початку жовтня досі відзначають у пострадянських країнах: Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Україні, Казахстані, Киргизстані, Латвії.

День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, скорочених уроків та святкових концертів, які готують учні. У деяких школах існує традиція учнівського самоврядування, коли старшокласники виконують ролі вчителів.

За рішенням ЮНЕСКО з 1994 Всесвітній день учителів відзначають 5 жовтня.

В Україні свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 році.

Проект Borova.Info вітає з професійним святом усіх освітян Борівщини. Як би пафосно це не звучало, але професія вчителя, вихователя, викладача надзвичайно відповідальна і складна, енергетично виснажлива і емоційно напружена, вона вимагає від людини повної самовіддачі і постійного самовдосконалення. Тож бажаємо, щоб усе, що ви вкладаєте в свою працю, поверталося вам сторицею у вигляді учнівських успіхів, досягнень, поваги і щирої вдячності, а також у еквіваленті достойної заробітної плати.

Наснаги вам, творчих успіхів і міцних нервів!

Зі святом, дорогі педагоги!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх