Що готує нам пʼятниця 13-го разом із сонячним затемненням

Сонячне затемнення 13 липня 2018 року буде частковим, тобто тінь Місяця не закриє Сонце в повному обсязі. Астрологи стверджують, що цей день особливий, найбільше його на собі відчують Раки.

Що можна робити і не можна робити в цей день, і як затемнення вплине на представників всіх знаків Зодіаку – читайте далі.

Сонячне затемнення 13 липня 2018 року зможуть побачити далеко не всі. Затемнення можна буде спостерігати в Південній Австралії, в тому числі, в Аделаїді і Мельбурні, а також в Північній Антарктиді (зокрема, на Березі Бадда). А ось українці затемнення побачити не зможуть.

Липневе сонячне затемнення пройде в сузір’ї Рака. Астрологи кажуть, що в цей день погода буде непередбачуваною. Наприклад, може піти потужний град серед спекотного дня. Також кажуть, що в цей день всі розпочаті справи приречені на успіх і прибуток.

Що можна під час сонячного затемнення 13 липня 2018 року?

В цей день всі свої сили потрібно спрямувати на поліпшення відносин з близькими. Якщо ви давно перебуваєте в сварці з кимось, зробіть у цей день крок назустріч.

Період затемнення прекрасно підходить для відкриття в собі талантів. Астрологи впевнені, що в дні затемнення творчих людей розриває натхнення.

Чого не можна під час сонячного затемнення 13 липня 2018 роки?

Звичайно, під час затемнень немає чіткого зводу правил, що саме не варто робити в ці дні. Але астрологи, вивчивши всі аспекти впливу планет, радять не приймати рішення, які будуть спрямовані на зміну вашого життя. Також, не варто починати робити те, що не зможете довести до кінця. Не варто бродити в людних місцях і відвідувати масові заходи в цей день. Взагалі, під час затемнення багато людей робляться жорстокими і злими. Краще проведіть цей день на самоті, адже посиденьки в колі найближчих друзів можуть закінчитися сваркою і бійками.

Як сонячне затемнення вплине на знаки Зодіаку?

Сонячне затемнення має вплив абсолютно на всі знаки Зодіаку, адже Місяць затьмарює Сонце, символізуючи закінчення одного циклу і початок нового, відкриваючи можливості для реалізації нових планів.

Найбільше відчують вплив затемнення знаки Зодіаку: Овен, Рак, Терези й Козеріг. Цей день – хороший час, щоб почати все спочатку, тому запишіть свої цілі на аркуші паперу. Краща пора для нових починань – період сонячного затемнення 13 липня до місячного затемнення 27 липня 2018.

Знаки Зодіаку Водолій і Терези можуть очікувати початок нового етапу в роботі. Риб і Козерогів чекають зміни в особистому житті. Овен може почати новий етап у своєму житті, пов’язаний з будинком і сім’єю, почуттям безпеки і спокоєм. Телець, Діва і Скорпіон зможуть розширити свої можливості. Рака очікує новий етап в житті, в якому він зможе сміливо заявити світові про себе. Лев почне якісь таємні і приховані справи. Стрілець і Близнюки зможуть спланувати матеріальну сторону свого життя.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх