ТОП-7 порад, як не захворіти восени

Синоптики прогнозують, що практично весь жовтень буде холодним і сирим, а перші заморозки варто очікувати 9-10, другі – 16-17 жовтня. У листопаді будуть легкі морози з відлигами, а грудень буде дуже теплим.

Коливання температури, різкі її перепади, похолодання, опади, похмурі сірі дні можуть стати причиною погіршення настрою та осінньої застуди.

Та прогнати застудні захворювання, а заодно і похмурий осінній настрій, допоможуть прості поради з мережі інтернет.

Більше позитиву і трохи турботи про свій імунітет – і нежить, кашель або грип оминуть вас.

  1. Миття рук

Щоб не заразитися у транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук. Під час зростання простудних захворювань важливо мити руки частіше, ніж звичайно.

  1. Провітрювання

Провітрюйте приміщення, в яких ви перебуваєте тривалий час. Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет.

  1. Ноги у теплі

Найчастіше застуда виникає через переохолодження в області ніг, тому важливо одягатися по погоді, щоб ноги, руки і голова були в теплі.

  1. Прогулянки

Свіже повітря загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет.

  1. Більше сну

Спіть не менше 7-8 годин, тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. Інакше через хронічне недосипання організм втрачає здатність що-небудь розрізняти, і людина починає хворіти.

  1. Повноцінне харчування

У боротьбі з вірусами допоможе правильне харчування. Потрібно їсти якомога більше продуктів, які містять білки. І не забувайте про кисломолочні продукти, фрукти та овочі.

  1. Вакцинація

Дієвою профілактикою грипу є вакцинація. Найвдаліший час для цього – кінець вересня-початок жовтня.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх