Три важливі справи, які треба зробити на Водохреща

19 січня всі православні християни відзначають одне з найбільших церковних свят – Хрещення Господнє. Не менш важливим для віруючих є і Водохресний Святвечір, який відзначається напередодні – 18 січня. Вважається, що ці два дні мають надзвичайно сильну енергетику. Тому в ці дні слід дотримуватися певних правил.

Давайте розбиратися, що ж необхідно зробити.

ВОДОСВЯТТЯ

Вода, освячена 18-19 січня, має особливі цілющі властивості. 18 січня вода освячується після вечірньої служби. А 19 січня – після ранкової. Тому обов’язково наберіть освячену воду і зберігайте у себе в будинку.

Така вода не псується. Воду слід приймати хворим, а також тим, хто хоче зміцнити своє здоров’я. Також такою водою слід окропити всі кутки свого будинку. Це убезпечить ваше житло від бід і негараздів.

КУПАННЯ

19 січня вся вода має цілющі властивості. Вважається, що якщо в цей день людина зануриться в природну водойму, то таким чином його душа очиститься, а здоров’я зміцнитися. Але, оскільки в цей день вода у водоймах крижана, то варто бути обережними.

Не слід занурюватися в водойму, якщо ви не впевнені у своєму здоров’ї. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Замінити такий обряд можна звичайним умиванням. Просто вмийтеся вранці Хрещенською водою. Це буде мати такий же ефект.

МОЛИТВА

Звичайно ж, в це свято дуже важлива молитва від щирого серця. 18 і 19 січня люди приходять до храмів, щоб піднести свої прохання до Всевишнього. У цей день прийнято просити здоров’я. Постарайтеся знайти можливість для відвідування храму.

А ще, існує повірʼя, що 19 січня, перед світанком, близько 5-ї ранку небо «відкривається» для людських молитов і щиросердних прохань. Тож якщо у цей час вийти надвір і, дивлячись у небо, від усього серця про щось попросити, це обовʼязково здійсниться. Але тут є дві важливі умови – свої бажання (прохання) треба максимально конкретизувати і вони не повинні нести шкоду іншим людям.

У ці святкові дні в першу чергу подбайте про свою душу. Не варто сваритися, лаятися, пліткувати. По можливості, в ці дні відкладіть важку роботу, а також шиття, вишивку, в’язання.

Нехай Божа благодать береже Вас і Ваших близьких!

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх