росіяни розповсюджують фейки про «чорних трансплантологів» на Харківщині

Фото Борівської селищної ради про роботу мобільної бригади лікарів у Боровій російські пропагандисти використали для створення фейку про «чорних трансплантологів».

Пропагандисти поширюють інформацію, що у Харківській області зустрічають медичні автомобілі, які, на відміну від звичайних карет швидкої допомоги, пересуваються під наглядом військових. І в цьому пропагандисти якимось чином побачили підтвердження чуток про «чорних трансплантологів». Як доказ публікують фото нібито з Чугуєва. Насправді ж воно було зроблене у Боровій та неодноразово публікувалось на наших офіційних інтернет-ресурсах разом з оголошенням про роботу мобільного медичного акушерсько-гінекологічного відділення.

Аналітики VoxCheck в рамках проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» розвінчують фейки рф. Вони провели розслідування і докопалися до суті.

Це мобільна акушерсько-гінекологічна амбулаторія. Пошук у Google показує, що насправді фото ілюструє новину про роботу мобільних бригад лікарів у Борівській селищній раді. У пересувному медичному відділенні працює акушерсько-гінекологічна бригада лікарів, УЗД та лікар-педіатр, – йдеться у статті VoxCheck.

Поява таких пересувних відділень є ініціативою МОЗ в рамках поновлення доступу до медичної допомоги у містах та селищах, звільнених від російської окупації. На Харківщині перші мобільні амбулаторії з’явилися у Балаклії в листопаді 2022 року і вже неодноразово працювали у Борівській громаді, зокрема і на поточному тижні.

Повний текст розслідування VoxCheck читайте тут.

І ніколи не довіряйте російським телеграм-каналам та іншим інформаційним ресурсам країни-агресора!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх