росіяни видають жителів окупаваних територій за українських військовополонених

Окрім територій, загарбники також намагаються окупувати мізки та свідомість громадян, продовжуючи інформаційну війну. На одному з сепаратистсько-рашистських інформаційних ресурсів з’явилася публікація (на фото) про начебто полонених українських військових, які, буцімто, здалися в полон, щоб не «погибать за амбиции Зеленского» (мовою оригіналу).

На фото у цій публікації борівчани побачили документи одного з жителів нашої громади Максима Романченка. Та річ у тім, що Максим не перебуває на військовій службі в ЗСУ і на момент окупації знаходився у рідному селі та працював на одному з місцевих сільгосппідприємств. Відомо, що окупанти приходили до нього і кудись вивозили, але через три дні після цього хлопець повернувся додому. Тож можемо зробити припущення, що й інші фото документів з цього допису отримані у подібний спосіб і не мають жодного відношення до реальності. Росіянам доводиться вигадувати уявних українських військових, які начебто самі здаються у полон, задля посилення свого наративу про уявну перевагу російських окупаційних сил над Збройними Силами України.

Окрім цього, дана публікація містить ще одну маніпуляцію. У тексті, який супроводжує фото, читачів намагаються переконати, що українська армія воює не за власну землю, не за Батьківщину і не за свій народ, а за “особисті амбіції президента Зеленського”. Тут пропагандисти переплутали все. Адже не Зеленський, а путін напав на іншу країну, щоб забрати її території. Тож саме російські військові гинуть за особисті амбіції свого президента, а наші воїни захищають від агресора своє і успішно утилізують окупантів.

❗️Правда на нашому боці, а з нею і увесь світ. Тож і перемога обов’язково буде за нами!

🇺🇦Слава Україні! Слава нашим героям-захисникам!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх