СПРОСТОВУЄМО ФЕЙКИ: ПІТЕРСЬКОГО НЕОНАЦИСТА У МЕРЕЖІ ВИДАЮТЬ ЗА СПІВРОБІТНИКА МВС УКРАЇНИ

У мережі активно поширюється черговий фейк, де неонациста з Росії видають за українського співробітника МВС.

Пост зі світлиною молодика, щедро вкритого татуюваннями нацистської тематики, швидко розлетівся у соцмережах. Зображення супроводжував текст, що на фото, нібито, заступник начальника УМВС Київської області. За лічені години цей фейко-пост набрав десятки тисяч поширень у Фейсбуці та Твіттері. Усі вони супроводжувались сотнями емоційних коментарів обурених українців.

Ми вирішили перевірити походження фото за допомогою пошукової системи Google.

Google одразу ж видав велику кількість посилань на статті різних, здебільшого російських інтернет-видань, де раніше вже публікувалося це фото. Виявилося, що насправді на світлині зображений відомий російський неонацист Олексій Максимов на прізвисько Муха.  Неонацист Муха постійно проживає у Санкт-Петербурзі і жодного відношення до ГУМВС України не має.

У соцмережі Фейсбук фейкова інформація про те, що це, нібито, заступник начальника ГУМВС у Київській області вперше була поширена у червні 2016 року. Потім це ж саме фото з тим же текстом розганялося мережею у 2017 році, а тепер, у 2020 було реанімоване знову.

Першими цей допис поширили акаунти, зареєстровані в Росії, а потім до поширення активно долучилися обурені і обдурені українці.

Нагадуємо нашим читачам, що проти України ведеться масштабна інформаційна війна. Її мета – дестабілізувати ситуацію в країні, викликати обурення серед населення, посилити рівень недовіри до влади і владних структур, спонукати до певних дій, які у кінцевому підсумку, за задумом ворога, мають призвести до втрати Україною державності.

Пам’ятайте про це, перевіряйте інформацію, не дозволяйте маніпулювати собою!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх