ВИПЛАТИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ УКРАЇНЦІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ЯК І РАНІШЕ!

ФЕЙК:

Суд поставив крапку: українці не побачать “дитячих” грошей, – стаття під такою назвою зʼявилася 9 листопада на сайті Інфофакт.

Одразу ж цю статтю активно почали постити борівчани. Судячи з коментарів під постами, саму статтю ніхто не читав. Люди вирішили, що назва сама говорить за себе і держава позбавляє українців допомоги, що виплачувалась при народженні дитини.

Насправді ж у статті під такою некоректною і відверто маніпуляційною назвою мова йде про 130 грн., які колись виплачувались як допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і була відмінена, а точніше, як пояснює Мінсоцполітики, приєдана до допомоги при народженні дитини, ще у 2014 році.

ПРАВДА:

Про виплати при народженні дитини докладно йдеться на сайті Мінсоцполітики України.

Перш за все, допомога при народженні дитини та допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об’єднана в один вид – допомогу при народженні дитини – і з 1 липня 2014 року призначається в єдиному розмірі 41280 гривень незалежно від того, яка дитина за черговістю (перша, друга, третя чи кожна наступна). Як і раніше, одразу всю суму батьки не отримують. Виплата здійснюється одноразово в сумі 10320 гривень, решта суми допомоги (30960 гривень) виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами в сумі 860 гривень щомісяця. У такому ж розмірі виплачується допомога при усиновленні дитини.

Якщо особа, якій призначено допомогу при народженні дитини, виявила бажання працювати, допомога все одно буде виплачуватися до закінчення терміну її призначення, тобто протягом 36 місяців.

На сьогоднішній день у Верховній Раді України зареєстровано три законопроекти щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини, – повідомляє Юридичний портал України. – І жодного законопроекту щодо відміни чи зменшення цих виплат.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх